V petek, 22. 5. 2009, ob 20. uri, bo odmeval zvok planetarnih gongov in pojočih himalajskih skled ter drugih instrumentov. Naslov petkovega večera: Ples dveh energij.
S sabo prinesite kopalno brisačo, odejo iz naravnih materialov in vodo.
Ker bomo pred kopeljo izvajali dihalne vaje, vsaj eno uro prej ne uživajte hrane. Dihalnim vajam sledi meditacija in kopel.
Planetarni gong - zvočna kopel
Center 4me Svetovanje in sprostitev za otroke, mladino in odrasle
Pot na Gorjance 5, Novo mesto
041 968 623
acebook