Napojimo se z radostjo!
Vsak dan je nova priložnost za veselje in ljubezen, zato vas vabim v soboto, 7.5. 2011 ob 17.50 uri v Dijaški dom, Šegova ul.117, Novo mesto na Jogo smeha.
Joga smeha je enostavna a močna naravna metoda, ki preko igrivih vaj, dihalnih tehnik, smejalne meditacije, glasovnih vaj in vibracij gonga ter ostalih instrumentov, spreminja hormonsko sliko našega telesa in ustvarja plodna tla za višjo kvaliteto življenja.
7 mogočnih resnic čiste radosti:
- Zniža možnost ponovitve srčnega infarkta na tretjino,
- ublaži, v večini primerov pa popolnoma odpravlja stanja depresivnosti,
- deluje pomlajevalno,
- pomaga uravnavati krvni tlak,
- vzpodbuja ustvarjalnost in pozitivno naravnanost pri reševanju življenjskih izzivov ...,
- zmanjšuje agresivno naravnanost vedenja (tudi med zaporniki),
- izboljša delovno učinkovitost in zniža odstotek bolniških odsotnosti z dela.
S seboj prinesite podlogo, odejo in vodo.
Darilo notranje radosti je 5 eur. V primeru prisotnosti še na zvočni kopeli v soboto,7.5 ob 20.00, oba programa 15 eur.
Prijave na dogodek radosti: Mirjana Šafran Blažič 041/968 623 ali
Joga smeha vam bo spremenila življenje na bolje!
Joga smeha
Center 4me Svetovanje in sprostitev za otroke, mladino in odrasle
Pot na Gorjance 5, Novo mesto
041 968 623
acebook